Enclave WOW FREAKZ

ZAPRASZAMY!!!!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-07-10 17:09:01

Szczaua
Użytkownik
Dołączył: 2017-07-10
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 54.0

Szczaua

Witam, jestem Sebastian, mam 30 lal [dblpt]) Zawodowo jestem menadżerem gastronomii w hotelu, dorywczo stoję za barem w pubie znajomego ponieważ tak zaczynałem i do tej pory sprawia mi to ogromną frajdę. W związku z życiem zawodowym i prywatnym nie jestem w stanie spędzać każego wieczoru w WoWie, ale chętnie dołączę do jakiejś gildii ponieważ samotne expienie jest strasznie nudne [dblpt][slash] W wowa gram nie wiem ile, zaczynałem na officialu od dodatku Burning Crusade. Potem z powodu przeprowadzki, studiów i innych rzeczy porzuciłem miesięczny abonament i rekreacyjnie grałem na ToDzie, później sunwellu. Miałem przerwę, gdy wyszedł Cataclysm znowu przez pewien czas grałem na officjalu. Jak by zsumować te rozrzucone epizody wyszło by pewnie więcej jak dwa lata gry. Zarejestrowałem się na serwerze ponieważ ciekawią mnie zmiany od mojej ostatniej gry [dblpt]) Aktualnie posiadam jedną postać jeszcze na lvl 43 ale szybko idzie [dblpt]) Od siebie chciał bym dodać że mam zdjęcie z Zenkiem.

Offline

#2 2017-07-10 17:12:44

Malvarmo
Administrator
Dołączył: 2017-06-27
Liczba postów: 11
Windows 7Chrome 59.0.3071.115

Odp: Szczaua

gildia zaprzestała działalności z powodu ludzi ;D zapraszam do elysium mozesz napisac do ikiame o inva D:

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pms - thiefproject - maparp - neonbot - giercowaniexxii